skip to Main Content

Tüm sorularınız ve yorumlarınızı bekliyoruz

Anneler, babalar ve çocuklar bizim ailemizdir. Bizim için en önemli şey onların daha mutlu olmasıdır. Bu nedenle sizden gelecek yorumların ve eleştirilerin her biri bizim için çok değerlidir ve bizi daha ileriye götürecek birer adımdır.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Uzun yıllardır sosyal fobi ile baş etmeye çalışıyorum. Psikologla görüşmekten hep kaçtım. Bir gün online terapiyi duydum ve araştırmaya başladım. Bana daha uygun geldi evimde kendi ortamımda psikologla terapi yapacaktım ilgimi çekti. Site araştırması yaparken Aile okulumu gördüm hakkındaki yorumlara baktım herkes çok memnundu. Hemen bir seans satın aldım ve psikoloğumla tanıştım. Sorunuma uygun seans takvimi oluşturduk. Seanslarda uyguladığı teknikler sayesinde ilerleme kaydederek benim için düşünmesi bile çok zor olan şeyleri denemeye cesaret eder oldum. Bunda kendisinin güven veren ve cesaretlendiren tavrı çok önemli rol oynadı. Özellikle benim gibi bir uzmana başvurmakta çekingen davranan kişilere söylüyorum ki her oturumdan çok rahatlıyorsunuz. Herkese tavsiye ediyorum.

Derslerde ve deneme sınavlarında odaklanamama problemi yaşıyordum. Uykumu iyi almama rağmen hem derslerde hem de sınavlarda uyukluyordum. Bu sorundan dolayı Aile okuluma başvurdum. Psikoloğum bu sorunun nedeni buldu. Bilinçaltımdaki kaygıları azaltmaya yönelik çalışmalar yaptı. Gerçekten de bir süre sonra sınavlarda uyumamaya başladım. Netlerim arttı. Psikoloğuma korkularımı, kaygılarımı yok etmekte yardımcı olduğu için çok teşekkürler.

Psikoloğumuzdan 10 seans destek aldım ve çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Farklı bakış açısı ile hayata bakışımı değiştirdi. Danışanları ile olan iletişimi çok güzel, güler yüzlü, alanına hakim, danışanlarını motive ediyor ve danışanlarının ruh haline göre yaklaşıyor. Çok Teşekkür ederim.

Çocuğumun sınav kaygısı için psikoloğa gitmek istiyorduk ama çocuğumu ikna edemiyordum. Online terapi ile evden bu sorunu çözeceğimi öğrendiğimde hemen güvenebileceğim bir site araştırmaya başladım. Aile okulumda gerçekten konusuna çok hakim pozitif enerjisi rahatlatıcı tavrı olan psikoloğumuzun çocuğumu rahatlatıcı tavrı ile terapilerimize başladık . Seans sonrası danışan takibi de gayet ilgili çok teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

Depresyon sorunum vardı yaşadığım zorlukların üstesinden gelmekte zorlanıyordum. Aile okulumdan online terapi almaya karar verdim . Profesyonel ve çok cana yakın psikoloğumdan aldığım terapiler ile kısa süredeki değişimime ben de şaşırdım. Hiç tereddüt yaşamadan görüşebilirsiniz

Çocuğum okula gitmekte zorlanıyordu. Ne yapacağımızı bilemedik. Kızdık olmadı, gitme dedik ceza verdik olmadı. Son çare uzmana başvurduk. Aile ilişkilerimiz konusunda neler yapacağımız konusunda çok güzel bilgiler aldık. Şimdi çok daha mutlu bir aileyiz. Tşk ederiz aileokulum.com. Herkese tavsiye ederim.

Back To Top