skip to Main Content

GİZLİLİK POLİTİKASI

aileokulum.com sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınız önemlidir.

1- GİZLİLİK POLİTİKASININ KAPSAMI

aileokulum.com sitesi üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Vermiş olduğunuz bilgiler üyelik ve site sözleşmesinde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak ve üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Ancak kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamlarca talep halinde kişisel bilgilerinizi paylaşma hakkını saklı tutar.

Kayıtlı kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde satılamaz, kiralanamaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Site tarafından toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. aileokulum.com ortamdaki bilgileri korumak için her türlü önlemi alır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti vermemektedir.

Kayıt sırasında girdiğiniz kişisel bilgilerinizi istediğiniz her zaman güncelleme ve değiştirme hakkınız bulunmaktadır. Gizlilik sözleşmesi ve site sözleşmesine uymadığınız takdirde site üyeliğinizi silmeye ya da askıya almaya yetkilidir.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri almaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar aileokulum.com ‘a ait değildir.

Site banka veya kredi kartı ile ödeme yapan kart sahiplerinin güvenliğini önemseyerek kredi kartı bilgilerini hiçbir şekilde sistemde saklamamaktadır. Sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır, provizyon sonrası sistemden silinir. aileokulum.com sitesi, internet teknolojisinin sunmuş olduğu en son yazılım ve tekniklerle kişisel bilgileriniz %100 güvenlik altına alınmıştır. Sitemizde tüm bilgiler SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme tekniği ile şifrelenerek korunmaktadır. Bu şekilde bilgilerinizin istenilmeyen kişi ve kurumlarca ele geçirilmesi önlenmiştir.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için aileokulum.com, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla kullanılabilir.

2- DIŞ BAĞLANTILAR

Uygulama web sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. Site bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bu web sitesinden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili sitelere ait gizlilik sözleşmesi ve üyelik sözleşmesi geçerlidir. Burada bahsi geçen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

3- BİLGİ GÜNCELLEME VE DEĞİŞİKLİK

aileokulum.com gizlilik ve veri koruma prensiplerini güncel tutmak ve ilgili mevzuata uygun hale getirmek için işbu Gizlilik Politikası’nın içeriğini dilediği zaman değiştirebilir. Değişen Gizlilik Politikası aileokulum.com internet sitesinde ilan edilecektir. Gizlilik Politikası’nın en güncel haline https:// aileokulum.com /Gizlilik-Sozleşmesi adresinden sürekli olarak ulaşmanız mümkündür. İşbu Gizlilik Politikası’nın değiştirilmesinden sonra aileokulum.com ‘un hizmet ve/veya uygulamalarını kullanmaya devam etmeniz halinde yapılan değişiklikleri kabul ettiğiniz varsayılır. aileokulum.com ‘un değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri internet sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Site gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesinin veya yetkisiz kullanımı veya üçüncü bir kişiye ifşasının önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Her üye işbu hizmeti kullanarak veya web sitesini ziyaret ederek, işbu gizlilik politikası hüküm ve şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

Back To Top